Remington IPL6250 i-LIGHT Essenti

Epilátory Remington
číslo produktu: X8983101 | PartNo: IPL6250
Remington IPL6250 i-LIGHT Essenti
okamžitá expedicedoprava zdarma
cena včetně DPH a PHE: 5 249 Kč
cena bez DPH: 4 338 Kč
cena v Eur: 198,10 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Epilátory Remington
Výrobce:Remington
Záruční doba:24 měsíců
Parametry produktu
Technologie IPL:ano
Nástavec pro citlivou pokožku:ano
Počet rychlostí:5
Barva:černá

Remington IPL6250 i-LIGHT Essenti

Remington odstraňovač chloupků IPL6250 i-LIGHT Essenti, Infinity křemičitá žárovka, schváleno FDA, na tělo, 5 možností nastavení intenzity, Unisex použití
Užijte si revoluci odstraňování s Remington i-LIGHT ESSENTIAL. S tímto unikátním přístrojem můžete dosáhnout svobody bez stálého růstu chloupků, hladké pokožky, bez námahy a bolesti v pohodlí vašeho domova.
i-LIGHT ESSENTIAL nejmodernější a inovativní technologie zaručuje trvalé výsledky jenom po třech aplikacích*. Představuje unikátní technologii PROPULSE™, klinicky ověřenou technologii Intense Pulsed Light, která se zaměřuje na chloupky přímo u kořínků. Tento hrdina zaručuje super-hladkou pokožku pro celkovou svobodu.
Remington i-LIGHT ESSENTIAL lze používat ženami i muži pro oblasti pod krkem - včetně nohou, paží, podpaží, třísel, zad, hrudníku a ramen. S ergonomickým, elegantně bílým a stříbrným designem a pohodlnou rukojetí, je jemný k pokožce a jednoduchý k použití.
Díky žárovce Infinity, zde nejsou žádné skryté náklady. Už nikdy nebudete muset vyměnit žárovku nebo zůstat bez přístroje, který vám zajistí dokonale krásnou a hladkou pleť.
• Jednotlivé výsledky se liší. V průběhu klinické studie, ošetření ukázalo o 94.3% menší nárust chloupků ve 12 měsících po pouhých 3 aplikacích. Podobné výsledky byly zjištěny u profesionálních přístrojů.
• *vs. předchozí model
Zdokonalená technologie PROPULSE™
Pokročilá technologie PROPULSE™ pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu. Světelná energie je absorbována a potlačuje růst omráčením folikulu.
O 50% větší pulzní okénko**
O 50% větší pulzní okénko** s ochranným UV filtrem: chrání pokožku, lehce se aplikuje na požadované oblasti. Vychutnejte si krásně hladkou pokožku v okamžiku.
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!
Zobrazit všechny Epilátory

Hledáte také

remington ipl6250 i-light essenti kurz práce s IPL přístrojem